• Ubytovanie žiakov

• Internát pozostáva z dvoch päťposchodových budov, ktoré sú spojené spoločnou vstupnou halou, jedálňou a kuchyňou.  Internát poskytuje stravovanie, ubytovanie a nerušené podmienky na štúdium pre 352 študentov.

Ziadost_o_prijatie_do_SI_24-25.docx

Ziadost_o_prijatie_do_SI.docx

Ziadost_o_ukoncenie_pobytu_v_SI.doc

Cena ubytovania

Číslo iban používané na prevod:
          IBAN SK49 8180 0000 0070 0019 1670

Swift SPSRSKBAXXX

Poplatok za ubytovanie pre študenta strednej školy od 1. januára 2024 bude 65 € mesačne .
          Poplatok za ubytovanie pre vysokoškolského študenta od 1. septembra 2023 bude 130 € mesačne.

Vybavenie študentských izieb

Študenti sú ubytovaní v bunkách. Bunky pozostávajú z 2 izieb (2 študenti / izba) so spoločnou vstupnou halou, WC a sprchou.

Ďalšie vybavenie

Na každom poschodí je deväť takýchto buniek a nachjádza sa tu aj miestnosť vychovávateľa, spoločenská miestnosť s televízorom, kuchynka vybavená chladničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a elektrickou varnou doskou.

Pre študentov, ktorí radi športujú, sú k dispozícii 3 pingpongové stoly, 2 biliardové stoly, 2 stoly na stolný futbal a telocvične pre chlapcov a dievčatá. Na kultúrne podujatia môžu žiaci využívať malú miestnosť na prízemí.

Ubytovaný študenti

Na internáte okrem našej školy sú ubytovaní aj študenti iných stredných škôl:

• SSOŠ Filmová, Petzvalova ul., Košice,
          • SOŠ veterinárna, Kassa-Barca,